Prosinec 2014

do nového roku s čistým štítem

26. prosince 2014 v 10:05 | any |  my life
2015
Zdravím :) .. minulý víkend se mi obrátil celý život o 180 stupňů.. může za to jedna jediná párty minulý víkend, kterou jsem zmiňovala v minulém článku.. v plánu bylo si to maximálně užít a to se taky povedlo :) .. šli jsme do jednoho baru, kde hrál kamarád od kamarádky (slíbila mu, že se přijdem na skok podívat).. za chvíli se k nám připojil ještě jeho kámoš a už jsme v téhle sestavě zůstali až do rána :D .. klučina je takový hezounek, kterého chce každá a tak jsem si držela odstup.. motaly se kolem něj jiné baby, ale on neměl zájem, vždy se nějak vymotal a šel za mnou, za nejvíc obyčejnou holkou, která nedávala najevo zájem jako ostatní :D .. pak jsem si říkala, však proč bych se bránila, že takového kluka nemůžu mít každý den a přišla jsem si dnes užívat :D .. začal na mě pomalu a nenapádně sahat, až mě kousl do ramena a už jsme byli v sobě :D .. za chvíli se zavíralo :D .. a on, že jdeme pokračovat jinam, bylo všem tak fajn, že nikdo nenamítal :D .. když jsme vycházeli z baru, chytil mě za ruku.. překvapilo mě to.. jinak jsme šli pokračovat k němu, kde jsme byli do 7 do rána :D ..

každopádně po jednom rozhovoru s ním mi přecvakl mozek a stalo se to, že jsem ztratila zájem o pana božského.. řekla jsem si, že už toho bylo dost a je čas se posunout jinam a jít dál, než se pořád točit v začarovaném kruhu.. den na to, mě začal pan božský balit a vlastně mě chtěl zpátky. Na to jsem mu řekla, že už je to pro mě uzavřená kapitola.. no teď asi trpí on, ale mě je to jedno už...

s hezounkem jsem byla hned dva dny po párty téměř celou noc :D .. už jsem se chystala spát, když mi napsal co dělám důležitého :D .. a dopadlo to tak, že jsem o půlnoci vstala z postele a šla se chystat ven :D domluvili jsme se na papírování v jeho kanceláři :D .. celou dobu se ke mě choval jak k princezně.. vyzvedl mě u baráku, jeli jsme na benzinu natankovat a koupit něco na jídlo, at nemám hlad :D .. během našeho rozhovoru mu volalo asi 100 lidí a on všechny odmítal s tím, že se teď baví s někým jiným :D .. nakonec jsem mu řekla at to zvedne a jelikož musel jezdit s taxíkem, tak jsme objeli spolu pár kšeftů :D .. jeden kluk měl kecy na to, že ho hezounek upozornil, že tam má slečnu a reakce byla že prý půjdu pěšky nebo co to.. a hezounek po něm vyjel se slovy "takhle se teda se mnou bavit nebudeš a o ní už vůbec ne.. a jestli chceš mít blbé kecy, tak nikam nejedu" :D .. no úplně jiný svět :D .. a za celou dobu jsme na sebe ani nešáhli.. nebylo vůbec nic.. o to větší to mělo kouzlo :)

úplně mě ten kluk začal zajímat.. ale ne jako objekt něčeho, spíš bych chtěla poznat jaký je a co se mu ukrývá v hlavě za moudra.. strávila jsem s ním jen pár hodin a už mě donutil se několikrát zamyslet nad nejdůležitějšíma věcma v životě.. furt mi to všechno šrotuje v hlavě.. motivuje mě, dělat víc než dělám.. začalo mi na mě vadit, že se celkem flákám a marním celkem dost svého času, který by šel využít jinak (oproti němu :D) ..
Shadow of Angel | via Tumblr

konec (ne)šťastného roku 2014

20. prosince 2014 v 12:56 | any |  my life
.
Ve čtvrtek jsem snad úspěšně uzavřela zápočtový týden.. celý prosinec trpím jako kůň.. furt samé seminárky, referáty, zkoušky, no znáte to.. do toho brigáda a jste na pokraji zhroucení z nedostatku času.. do toho žádná podpora od pořádného chlapa, který má jediný šanci mě opravdu utěšit :D .. ale vše jsem vypracovala a odevzdala v termínech a mám z toho opravdu radost.. v systému už mám oficiálně zapsané 4 předměty, ale splněných víc, akorát učitelé si se zápisem kreditů dávají na čas.. no každopádně od čtvrtku mám oficiální vánoční prázdniny, které si hodlám maximálně užít v rodinném kruhu :) .. včera jsem byla u holičky, šla jsem tam s fotkou a paní holička byla nadšená, že může udělat velkou změnu.. mám kratší vlasy tak o 15cm, mám pocit že na hlavě nic nemám, ale jsem spokojená :) .. vypadám o nějaký ten rok starší, což je u mě jedině dobře :D .. dnes mě čeká opět práce a večer párty, kde spláchnu celý ten hnusný shon :D navíc občas mi přijde nějaká hezká zpráva od pana božského, takže to mi taky nepřidává.. na jednu stranu mám radost, že napíše něco hezkého nebo vlastně z toho, že se sám ozve, ale stále to nic neřeší... jinak mě v poslední době obletuje tolik kluků jak nikdy, ale všechny je pálkuju a shazuju jim sebevědomí.. nějak mě začalo bavit být trochu mrcha :D

k vánocům.. z dárků mi chybí dokoupit něco pro kamarádku, jinak mám vše :) .. stromek už máme nazdobený a mé dárky jsou už pěkně zabalené pod ním :) .. cukroví máme napečeno, chybí už jen slepit marmeládou a naplnit krémem.. od zítřka se chystám válet u vánočních filmů a navodit si pohodovou vánoční atmosféru :) .. těším se na to lenošení :)

jak se na vánoce připravujete vy?

20 výhod proč vyměnit chlapa za velkého plyšového méďu

3. prosince 2014 v 10:01 | any |  my life
článek prosím berte s nadhledem :)

tedy
včera k nám přišla na návštěvu babička a já s mamkou pekly cukroví. Prozradila jsem jim, že chci velkého plyšového medvěda na vánoce na mazlení a ať mi při usínání není tak moc smutno, ale k čemu ho chci jsem jim samozřejmě neřekla :D a tak na mě chvíli čučely, jestli slyšely dobře, když 22 letá koza chce mega plyšáka :D .. a tak jsem si z toho začala dělat legraci a vymýšlet výhody, proč je takový méďa lepší než nějaký chlap :D .. a nakonec z toho byla debata na celé odpoledne a chvilkama nás až bolelo břicho od smíchu :D .. večer jela mamka zavést babičku autem domů, ať nejde přes celé město pěšky, když je venku ledovka. Když se vrátily, přišla ségra za mnou do pokoje a strčila mi do dveří velkého plyšového medvěda :D .. prý: "toho jsme ti s mamkou koupily, už se máš zase s kým mazlit. A mimochodem já chci takového psa." :D .. takovou radost jsem neměla už hooooodně dlouho :) ... takže mám první mazlící noc s méďou za sebou :)
~MoDa~ | via Facebook
hi

:srrdce: