Pan Božský

10. listopadu 2014 v 14:18 | any |  my life
Je to víc než týden, kdy jsem zase oficiálně single.. ano, opět se na mě pan božský vykašlal.. ale pro tentokrát se netrápím, asi jsem si už vytrpěla dost. Vím, že já sama za ním nedolezu a vrátila bych se pouze v případě, že by mě naháněl a já nějakou dobu dělala nedostupnou.. ale má velké ego na to, aby se něco takového stalo.. leda by se stal zázrak..

Untitled

včera mi kamarádka poslala něco o tom, že každá žena má svého pana Božského.. nedalo mi to a začala jsem googlit.. zjistila jsem, že se jedná o dost silný psychologický problém, ale psycholog vám v tomhle případě asi nepomůže.. většinou se jedná o muže se kterým zažijete nejúžasnější zážitky a emoce se vám dostanou na nejvyšší obrátky a cítíte se s ním prostě božsky.. anebo právě naopak máte nejbolestnější vzpomínky.. anebo oboje zároveň, což je asi nejhorší varianta.. každopádně mozek si to vše pamatuje a pokaždé když toho dotyčného potkáte se vám šíleně rozbuší srdce, chování je nepředvídatelné a nevysvětlitelné, v jeho společnosti jste schopná udělat cokoliv.. a to i přesto, že máte šťastný a spokojený vztah s někým jiným.. pan božský tady prostě zůstal a dělá vám v životě chaos.. když někdo takový je nedá se ho jen tak zbavit.. časem se může samozřejmě stát, že ho potkáte a prostě nic se dít nebude, ale je to málo pravděpodobné.. mozek na něj bude pořád myslet, i přesto že žena ví, že vztah s takovým člověkem by dlouho nefungoval.. ale pořád vyhledává jeho společnost, jsou třeba kamarádi, každý má jiného partnera a ví o druhém všechno.. když třeba ani jeden nemá partnera, stávají se z nich kamarádi s výhodama.. každopádně víte, že nemůžete být s ním ani bez něj...

můžete mít šťastný a fungující vztah, ale z ničeho nic se vám pan božský nějakým způsobem ozve a vy se ocitáte v pasti a nevíte, co dělat.. pár dní trvá chaos, melancholické nálady, zmatek.. přejde to a jak na potvoru ho zase někde potkáte.. na jednu stranu se setkání máte radost a na druhou si říkáte - sakra, proč? .. a tak je to pořád dokola.. když má žena svého pana božského, hledá si partnery buď takové, které budou jeho kopií anebo právě úplným opakem.. a když žena svého pana božského ztratí a on ji zavrhne, život ženy prakticky skončil, bude se pořád cítit sama, nenaplněná, prázdná, nespokojená a nešťastná, ve své podstatě mrtvá.. každopádně i muži mají ženy, které budou do konce jejich života ty NEJ a zažívají stejné pocity...
Follow me 😜

až když jsem si to vše přečetla uvědomila jsem si, že od začátku toho "svého" muže tituluju na božského.. vlastně se mi pokaždé vybavil pan božský ze Sexu ve městě a vztah s Carrie B. a byl téměř totožný s tím naším.. chtěla jsem pro něj na blog vymyslet nějakou originálnější přezdívku, ale prostě to nešlo :D .. dokonce jsem ho párkrát i takhle oslovila.. ale to jsem ještě nevěděla, do jakého problému se dostávám.. vím, že on je prostě můj pan božský.. vím, že chlapů je na světě dost na to, aby se kvůli nim člověk trápil, teď nechci znít jak romantický blázen, ale vím, že s nikým jiným se nebudu cítit jako s ním.. proto jsem byla z rozchodu předtím tak špatná.. popravdě se dívám na kluky všude kam jdu a v hlavě hodnotím jak se mi líbí.. když natrefím na někoho z koho se doslova rozplývám a chystám se na něj třeba jen usmát, mi hlavou projede - je krásný, ale není to ON! .. vím, že všechny ty pocity popsané o pár řádků výš budu zažívat.. vlastně už zažívám..


zažíváte něco podobného a máte taky svého pana Božského?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 slečna Pé slečna Pé | Web | 10. listopadu 2014 v 17:48 | Reagovat

zajímavé, ale úplně ty pocity chápu, prostě takhle se zamiluješ jednou v životě. Já si taky pokaždé představím božského ze Sexu ve městě. Mimochodem " hledáte pravý opak toho co jste měla předtím" trošku mi to něco připomíná :)

2 Michal (ka) Michal (ka) | Web | 13. listopadu 2014 v 18:05 | Reagovat

tyyyjo, úplně rozumím. dřív jsem taky všude viděla jen toho jednoho. všichni byli super, ale nebyli ON. teď ale nikoho nemám, nikoho, kdo by byl pro mě ten pan Božský. protože se mi líbí tak neskutečně moc chlapů! ten můj je skvělej, líbí se mi, mám ho ráda, je to přesně muž, kterýho bych si představovala pro život, pro můj život. ale nějak ho nemůžu nazvat panem Božským. :D možná proto, že ten název už je ohranej a vždycky si představím Sex ve městě, tak jako ty. :D A možná taky proto, že když řeknu Božský, představím si nádhernýho svalnatýho chlapa, přesně jako je ten na tvým obrázku, co se fotí v zrcadle. :D a ten můj takovej není, přestože je pro mě strašně pěknej. :D :) noo, možná jsem se do toho teď trošku zamotala a vlastně nevím, jak to v hlavě mám. :D
ale docela mě překvapuje, že už nejste spolu. byli jste spolu dlouho, že jo? co si pamatuju podle psaní na blogu o něm.

jinak k tvému komentáři u mě na blogu. já bych se dřív taky k chlapovi nestěhovala hned, ale jelikož už to doma nemůžu vydržet a on taky ne, a je nám spolu dobře, a hlavně se vidíme jednou až dvakrát za dva týdny, tak to nám fakt nestačí. a pokud spolu nezačnem co nejdřív bydlet, tak náš vztah asi nevypadá dobře. já chci prostě vztah se vším. ne se jen jednou za 14 dní sejít a popít. :) a taky už je to doma fakt strašný. to víš, 3 sourozenci.. :D ráda bych bydlela sama, tím by se taky hodně vyřešilo. možná by to bylo ještě lepší než bydlet hned společně, ale sama bych platit nájem nezvládla. :))
omlouvám se, že ti to tu tak vypisuju, ale nechtěně jsem se rozepsala, přestože jsem ti to chtěla jen v krátkosti vysvětlit. :D

3 Creencia Creencia | Web | 15. listopadu 2014 v 17:02 | Reagovat

Já si myslím, že pan Božský vůbec nebyl Božský, když se na tebe takhle vykašlal a dokonce 2x! Máš to jenom v hlavě- já to chápu.. chce to teď silnou vůli a jít dál.... A pak přijde pan Nejbožejší! ;)

4 Melissa Melissa | Web | 18. listopadu 2014 v 12:37 | Reagovat

Co to je za hrozná slova,že když žena ztratí pana "Božského",tak její život prakticky skončil?!To jsi taková zoufalka?Chlap se na tebe 2X vykašle,sprostě tě odkopne a ty stejně přemýšlíš o tom,že by ses k němu vrátila,kdyby tě zase chtěl...?To jsi tak ubohá?Myslela jsem,že jsi rozumnější.Holka,prober se a začni žít!Neupínej se na jednoho chlapa,který si tě neváží a když se tě nabaží,tak tě nechá být!To není žádný pan "Božský"!Myslím,že žádný normální chlap není pan Božský a pokud někdo takový je,tak to může být pouze nějaký náš idol,který je pro nás nedostupný a o kterém víme,že se s ním nejspíš nikdy nesetkáme.Tak to je podle mně pan Božský,ale já jsem tak nikdy nikoho nenazývala,ani své idoly.

5 any any | 18. listopadu 2014 v 23:12 | Reagovat

[4]: vidím, že jsi z mého článku o panu božském nic nepochopila.. pan božský je jen metafora, nic o tom, že by byl dokonalý, právě že to bývá úplně naopak .. jinak žádné detaily o našem vztahu nevíš a nemůžeš soudit jaký je on anebo já a už vůbec nic o tom co bylo mezi náma ;)

až svého pana božského potkáš a bude ti dělat několik let bordel v hlavě, pak si možná vzpomeneš na jeden trapný článek..

6 Melissa Melissa | 19. listopadu 2014 v 1:06 | Reagovat

[5]:Jestli je tu někdo trapný,tak jsi to ty.No jo,on jak někdo nenapíše,že s tebou soucítí a že tě chápe,tak vlastně nic nepochopil,že?Tak to tady nevypisuj,když si myslíš,že jsou lidi tak blbý a nic nechápou!Řekla bych,že ty jsi spíš nepochopila mně,že jsem ti chtěla v dobrém poradit a uvědomit si,že takový chlap za to nestojí.Ne,nic o vašem vztahu nevím,ani vědět nechci a to,že si necháš několik let od nějakého pana "Božského"dělat bordel v hlavě,je jen tvůj problém a jen to svědčí o tom,jak jsi hloupá,ubohá a bojíš se,že bys už žádného chlapa nesbalila-nebo on tebe.

7 Christine Brunette Christine Brunette | E-mail | Web | 19. listopadu 2014 v 10:05 | Reagovat

Jojo to znám před 2 týdnama se semnou taky rozešel .. furt si voláme nebo píšeme ale nedokážeme být spolu ani bez sebe .. uvidíme jak vše nakonec dopadne :) .. hlavně si z toho nic nedělat vždyt pro jedno kvítí slunce nesvítí :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
hi

:srrdce: