totálně na dně

15. června 2014 v 11:19 | any |  my life
I miss you. 😞

asi týden jsme se s panem božským pořád jen hádali přes fb, oba už jsme věděli, že je konec, ale asi jsme si to ještě museli všechno vyříkat.. z toho najednou to ustalo a v klidu jsme si řekli co bylo špatně, co dobře a popřáli si jen to nejlepší... bylo to přesně v den kdy bysme měli oslavit 9 měsíců vztahu.. posledním společným zážitkem byl koncert Lucie, po kterém šel na noční, i když nemusel.. tak jsme se loučili, já ho ještě přemlouvala at si to ještě rozmyslí, ale on že ne, že nejde do války, že to zvládnu.. škoda jen, že jsem nevěděla, že ho takhle vidím naposled.. je to jako by odešel do války a už se z ní nevrátil :(

jsem z toho totálně na dně.. i přesto že jsme se k sobě občas nechovali moc hezky, byl pro mě ten nejlepší a doufala jsem, že on bude můj poslední.. i když to asi bude.. ptz už nikoho nechci, pořád bych jen srovnávala, měla ho pořád v hlavě a jen ublížila dalšímu člověku.. nejvíc ale nedávám, že mě ze dne na den totálně odstřihl.. jak kdyby se mezi náma ani nic nestalo a vlastně jako by jsme se nikdy ani neznali.. řekl mi co potřeboval a najednou nic.. všude mě má zablokovanou jako největšího otravu.. oba trpíme stejně, on chodí zapíjet žal mezi lidi do hospody a vrací se nad ránem a já brečím v posteli, myslím na něj a nemám důvod se ani zvednout..

za 3 dny mám další zkoušku a vůbec nemám sílu to ani otevřít.. říkám si, že tu školu vzdám, že rok budu student a budu mít čas najít si nějakou práci.. anebo možná přestoupím na dálkové a k tomu najdu nějakou slušnou brigádu.. nejraději bych zahnala smutek v posilovně, ale díky nemoci nemůžu ani ven, ne tak cvičit... ale ze všeho nejraději bych už dostala byt a začala se věnovat opravám.. vybila bych se při strhávání dřevěného obložení, rozbíjení staré kuchyňské linky, škrábání omítek, apod :D ... a taky se chci konečně postavit na vlastní nohy.. přece jen ty opravy budou stát mooooc peněz a kvůli nim to bude trvat dlouho..

nechápu, co jsem komu udělala.. mít nemoc, která vás nebolí a musíte být doma, aby se to nevrátilo.. nemoct před dovolenou na brigádu, takže to tam bude hodně skromné.. vlastně ani nevím jestli se vůbec budu moct koupat.. takže tam pojedu možná úplně zbytečně.. do toho vás opustí přítel a doma jen posloucháte, kdy se na tebe přijde podívat? .. když se přijde naposledy rozloučit, pokazí vám to babička.. když doma oznámíte je konec, začnou na něj nadávat, ptz přece on je ten špatný :( .. kamarádi na vás serou, ptz jsem vlastně nemocná a nikam nemůžu, do toho smutná a na to se přece nikdo dívat nebude.. anebo bydlí daleko na to aby za mnou mohli na hodinu přijít..

takže s lidma končím.. všichni se na mě v nejtěžší chvíli vykašlali.. až na rodinu, aspon že tak, ptz je to nejdůležitější co mám a vykašlat se na mě i oni, půjdu se asi odstřelit.. najdu si pár fake známých na párty, koncerty a tak, at nechodím sama a tím to končí.. musím se naučit žít jen sama pro sebe...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 creencia creencia | Web | 15. června 2014 v 12:06 | Reagovat

Drž se! Úplně přesně vím, jak se musíš cítit, s panem právníkem to bylo hodně podobné.. ze dne na den, akorát jsme se předtím nehádali....
Je to těžký, ale věř mi, že čas zahojí všechny rány! Já jsem probulela měsíc, vyrazili mě od zkoušky a pak jsem se postavila na nohy a teď jsem spokojená a pan právník je mi naprosto ukradenej. :) Člověk, který si tě neváží, za to totiž vůbec nestojí! Teď se nejdřív uzdrav, ať je ti alespoň fyzicky trošku líp a uvidíš, že prázdniny přivanou nový vítr do plachet a bude to všechno fajn!
Myslím na tebe a držím palce!

2 PaPája PaPája | E-mail | Web | 15. června 2014 v 13:00 | Reagovat

S kamarádkou se přítel rozešel přesně na její narozeniny, taky pěkná věc..

Taky jsem si teď procházela těžším obdobím. Já mám za lásku sport a v tu chvíli, kdy se zraníš máš útrum, taky už jsem si říkala, sakra, stojí mi to za to? Stojí!
Někdy se věci hroutí jako šraňky, jen to prosím nevzdávej, uvidíš, bude zase dobře... po každé tmě přijde světlo. :-)

Tak držím palce, ať se z toho vyhrabeš. Jen se odrazit ode dna. Šplhání nahoru je fajn, když to bereš pozitivně. :-)

3 Gooverka Gooverka | Web | 15. června 2014 v 13:21 | Reagovat

Tak to je mi moc a moc líto! Ale uvidíš, že se všechno zas v dobré obrátí. Nekdy musíme spadnout na úplné dno a pomalu se z něj zvedat.

Určitě to nebyl poslední muž ve tvém životě, ať si říkáš co chceš, určitě zase potkáš někoho skvělého. A třeba bude ještě lepší.

S tou nemocí je to hodně blbé, ale co se dá dělat, musíš zatnout zuby a vydržet. Určitě tě to zas do budoucna posílí :-*

4 any any | Web | 15. června 2014 v 13:28 | Reagovat

jste skvělí :) .. děkuju za podporu :)

5 slečna pé slečna pé | Web | 15. června 2014 v 16:46 | Reagovat

Zlato jsem tu pro tebe vždycky:-) Ty to zvládneš, postavíš se zase na nohy a budeš bojovat za svoje štěstí:-) znám tě.

6 Denisa Denisa | Web | 16. června 2014 v 22:45 | Reagovat

To je mi líto, vážně! Já jsem s přítelem přes 4 roky a opravdu si nedokážu představit, že bych byla bez něj(pro někoho ohrabaná fráze, pro mě holý fakt), nedokážu si představit jak moc hrozný pocit to musí být...tak se drž:-)

7 KarolinS KarolinS | 17. června 2014 v 22:51 | Reagovat

Po přečtení posledních dvou článků můžu říct snad je to, že ukončit ten vztah bylo správné rozhodnutí. Já tomuhle chování nerozumím. Chvíli být jak zlatíčko a pak se přeměnit v sobce...
Ale tebe nikdo neporazí, na to nezapomeň :-) Jsi silná a vážíš si sama sebe. Dokázala jsi říct ne své představě. To většina nezvládne a raději zahazuje roky života kvůli něčemu, co za to vůbec nestojí. Já věřím, že všechno se děje z určitého důvodu a tohle nebude vyjímka.
A dovolená bude určitě skvělá :-) Člověk si při ní vždy uvědomí jak důležité je dělat vše proto, aby byl šťastný.
Přeji ti, ať jsi brzy zase fit :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
hi

:srrdce: