Duben 2014

I need a summer

25. dubna 2014 v 17:01 | any |  my life
Yes .
ještě nezačalo zkouškové ani zápočtový týden, přečtené ke zkouškám mám prd, nemám splněný ani jeden předmět, přečtený sotva jeden referát a to ještě nevím jestli je uznaný, nemám přičtený ani jeden kredit z letního semestru, ale připadám si ze školy totálně zničená.. kochám se představou jaké by to bylo ležet na zahradě na lehátku a pěkně se slunit nebo jak si užívám v bazénu.. ale nejvíc vede představa dovolené u moře.. večerní procházky po pláži, koupání, večeře, plno zmrzliny, palmy, sbírání mušliček, blbnutí a užívání si :) .. och! .. hned bych si sbalila kufry :D

těším se na ty bezstarostné 3 měsíce jako snad nikdy.. po 3 letech jsem si řekla, že si léto užiju na 100% a nebudu se o prázdninách na nic učit, raději si předměty zopakuju... těším se na to až se budu moct věnovat jen sama sobě.. zase trochu víc cvičit, přečíst si něco, co mě opravdu bude zajímat.. uspořádat několik grilovaček, vyzkoušet pár nových receptů a jako každé léto jíst jen zmrzliny, nanuky a tuny ovoce a zeleniny :) .. nafotit plno krásných letních fotek z různých akcí.. těším se až zase budu vysedávat před cvičením v místním parku a po cvičení zajít na jedno malé pivo, ze kterého budu přiopilá :D .. trávit plno času s panem Božským a s kamarády.. už mám pár tipů na malé výlety (místní hudební fesťák, hrady na Bouzově, možná klapne už v červnu návštěva Čez areny na kapelu Lucii!) možná klapne i rodinná dovča u moře ještě s dalšími 3 rodinami :D .. což by byla spolu s Lucií největší pecka letošního léta :) .. hlavně chci skvělé zážitky se skvělými lidmi, pořád se jen smát, odpočinout si a nabrat nové síly, zapomenout na to že existuje nějaká škola a být nejvíc šťastná, protože mi nic nechybí :)

veselé velikonoce :)

21. dubna 2014 v 11:00 | any
Untitled

Jako snad každá holka nejsem zastánce tohoto svátku.. ale to se není čemu divit.. na vesnici jsem nevyrostla, žádné tradice ani půst nedodržujeme.. a má vzpomínka z dětství jsou modřiny na zadku a na stehnách, smrad z těžkých voňavek a neustálého převlíkání do nového oblečení kvůli házení do studené vody :D .. poslední 3 roky se mi podařilo odjet z domu a jet pryč na výlet.. dnes jsem doma a naštěstí všechny přestalo bavit zvonit :D .. odbudu si to s rodinou a tím to končí.. každopádně den volna se hodí vždycky :D :) .. ale i přes ty všechny mé negativní názory, všem přeju Veselé velikonoce bez modřin! :)

další wishlist

8. dubna 2014 v 8:36 | any |  clothes
Dream
Každou chvíli přidávám nějaký článek o oblečení a už mě musíte mít za maniačku, která má plnou skřín a i přesto nemá nic na sebe :D .. vím, že je to klasická ženská věta, ale u mě je to vážně pravda :D .. na brusle, kolo nebo do fitka jsem oblečená za 5 minut a dokonce jsem s tím, co mám na sobě spokojená a to hlavně proto, že můj šatník obsahuje milion tepláků, obyčejných triček a mikin :D .. problém je, když mám vyrazit v pátek večer mezi lidi :D .. to mám na výběr ze tří variant, které jsem si koupila spíš náhodou v sekáči kus za 20 :D .. ocitli se mi v šatníku jen proto, že jsem si řekla, že až někam půjdu, budu se mi to hodit a dvacky mi nebylo líto :D .. jak už všichni víte miluju sportovní oblečení, ale hold mi není dáno jako chlapům oblíct rifle oblíbené vytahané triko a i tak být frajer :D .. tudíž vznikl můj nový jarní trošku už i letní wishlist :) .. za měsíc mám narozeniny, tak doufám, že něco ze seznamu si budu moct škrtnout :)
hi

:srrdce: