Prosinec 2013

Šťastné a veselé! :)

17. prosince 2013 v 14:46 | any |  my life
Untitled

Do školy zbývá zvládnout ještě dvě poslední povinnosti a vánoční atmosféra může vypuknout v plném proudu. Už se konečně těším na Vánoce! :) .. konkrétně na relax a klábosení u vánočních filmů s cukrovím a chlebíčky na stole s těmi nejbližšími :) .. Všechny dárečky mám nakoupené, dokonce už i zabalené :) .. Dnes dokonce proběhla první výměna dárečků se Slečnou Pé :) .. s tím i první radosti z vánoc :) .. ve čtvrtek mě čeká vánoční besídka, kde předáme dáreček naší adoptované babičce :) .. těším se na předávání dárečků a na reakce blízkých :) .. snad budou mile překvapení :)

Další článek do vánoc už nejspíš psát nebudu a tak vám tímto přeju Šťastné a veselé Vánoce a ať každý najde pod stromečkem to, co si nejvíc přeje :) .. Pořádně si odpočiňte a načerpejte nové síly do nového roku :)
Merry Christmas everyone 🌲🎁🎅

trochu vánoční atmosféry

6. prosince 2013 v 18:10 | any |  my life
💙❄️
každý rok se maximálně těším na vánoce, zdobila bych stromeček už 2 měsíce předem, dárky nakupuju už o prázdninách, koledy poslouchám taky už v létě :D .. celý podzim zapaluju svíčky a svítím si vánočníma světýlkama místo lampičky .. ale letos? .. letos se nějak vůbec nemůžu dostat do vánoční nálady.. a to se tak snažím! .. stále nemám vyřešené všechny dárky, do školy je toho neskutečně moc.. nemám čas na prosincový úklid, na žádnou výzdobu, pečení cukroví... nechápu, co se to se mnou letos děje :/ .. hned jak mi skončí hektické období ve škole, začneme stěhovat :D .. tudíž naše vánoce budou probíhat v bytě, kde bude vše zabaleno v krabicích a vše bude hodně provizorní :D :D .. nejraději bych jela někam na vánoční trhy, užít si tu vánoční náladu :) .. ale není ani čas ani peníze.. tak třeba příští rok :) .. každopádně se nejvíc těším na 19.12. kdy mi odpadnou veškeré starosti se školou a pak se snad začnu plně těšit na vánoce a nakonec si je snad užiju s těmi nejbližšími :)

výstižná :)
hi

:srrdce: