Červenec 2013

skoro měsíc prázdnin je za námi

29. července 2013 v 9:27 | any |  my life

hot | Tumblr

měsíc prázdnin je v čudu... vůbec mi nepřijde, že bych měla už měsíc volno... chystala jsem se přečíst několik knih, ale už ted je mi jasné, že do začátku dalšího školního roku, stihnu přečíst tak jednu :D .. smutné... anebo naopak veselé? .. jelikož pořád někde lítám.. za posledních 14 dní jsem poznala několik nových lidí, jako ne za poslední rok :D .. stihla jsem si narušit můj systém, kdy místo chození spát v 10 večer, ted chodím spát tak ve 2-3 ráno :D .. za posledních 14 dní mám tolik zážitků, že by z toho byl nekonečný článek :D .. každopádně jsem pařila venku s mamkou s mojíma a jejíma kámoškama a slavili její čtyřicítku.. byla sranda šílená :D .. byla jsem se podívat na krásné svatbě skoro za milion :D .. jako z pohádky :) .. sen každé nevěsty :) .. jinak chodím na koupák se ségrou, mou malou Bubou a pak vždy s někým, kdo se přidá :D .. nedávno jsem jela na kole do Opavy na Sadrák.. brzo plánuju další takový výlet na kole, ale tentokrát ne k vodě, ale za nákupama :) .. chci si koupit malou sportovní kabelku :) .. jinak opálená jsem jak cigán :D .. a jinak taková klasika - cvičení, brigáda, jídlo, vysedávání u netu... za pár minut musím vyrazit pracovat, bo mi někdo říkal, že práce šlechtí :D :D .. takže se loučím :)

maliny

24. července 2013 v 10:08 | any |  be healthy
jelikož je letní sezona a sbíráme neustále nějaké plody na zahrádkách, budu sem dávat letní ovoce, o kterých si v zimě můžeme jen nechat zdát :D .. když se nebavíme o zmraženém nebo kompotovaném ovoci :D .. dneska vám podám informace o malinách, které nejvíc miluju :)


blood with honey | via Tumblr


maliny:
- maliny jsou jedním z nejvýznamnějších zdrojů vlákniny
- snižují hladinu cholesterolu v krvi
- zlepšují trávení
- zbavují organismus škodlivých látek
- mají protinádorové účinky, používají se k prevenci rakoviny úst, hrtanu a tlustého střeva
- pravidelná konzumace chrání před zánětlivými nemocemi, alergie
- podporuje rychlejší hojení ran
- mají antibakteriální účinky

živiny:
- vitaminy B3, B5, C, E, K
- beta-karoten
- biotin
- kyselina listová
- vápník, měď, jod, železo, hořčík, fosfor, draslík, zinek
- vláknina
- sacharidy

pokroky

20. července 2013 v 13:21 | any |  be healthy


No More Excuses | via Tumblr

je to asi týden, co na sobě opravdu makám, správně jím a kvalitně spím :) .. každé ráno mezitím, co se mi vaří voda na čaj, dělám 50 skvotů :) .. úterky a čtvrtky chodím posilovat k Irini.. snažím se skoro každý den jet na kole nebo na bruslích + posiluju doma :) .. do toho lítám po městě, doma dělám, co je třeba a chodím na brigádu... mám novou úžasnou motivaci, která mě neustále posunuje dál :) .. a po týdnu jsem dostala úžasnou odměnu :) ... konečně mi splaskla spodní část mého břicha! .. na tenhle okamžik jsem čekala 2 roky! :D .. myslela jsem si, že je to jen nějaký stav do doby než se najím :D .. ale ne! :) .. už druhý den se mi krásně drží a nehodlám tento úžasný pokrok ztratit :) .. naopak, chci si to udržet a ještě více na tomto pracovat :) .. takže už druhý den zatahuju břicho, myslím na něj při každém mém pohybu a cítím svaly! :) .. doufám, že za pár dní se mi břicho odmění dalším pokrokem :) .. miluju zdravý životní styl! :) .. už se ho nikdy nevzdám :)

new motivation

16. července 2013 v 8:42 | any |  be healthy


Tumblr

včera to byl týden, co patřím mezi ty nezadané... zatím si to užívám.. chodím ven s kámoškama, posiluju doma, jezdím na kole, když mi to naše české počasí umožní :D , chodím cvičit k Irini a konečně můžu říct, že i dobře jím :) .. chodím na brigádu, hlídám ségru a při každém jídle si pouštím díl Zoufalých manželek.. snad do konce září zvládnu zkouknout všech 8 sérií :D .. dokonce jsem se vrátila k mé oblíbené četbě a za prázdniny bych ráda přidala pár titulů na databázi knih do složky přečteno :) .. jinak mám novou sílu a novou motivaci zatočit s mým nadbytečným tukem :D .. dokonce od včerejška prý i parťáka, který mě bude hecovat :D .. tak uvidíme :D ..

zase jsem se jednou neuměla rozhodnout

10. července 2013 v 17:53 | any |  my life
Blogue de HabillagesParadise - HabillagesParadise - Skyrock.com
měla jsem pro vás nachystaný článek o stěhování se do vlastního bytu... o přípravách.. to, na co se těším a naopak, co mě děsí... ale vše se z hodiny na hodinu změnilo... měla jsem z toho šílený strach a depresi, až jsem se nakonec s přítelem skoro po pěti letech rozešla... stále nevím zda jsem udělala dobře a nebo naopak udělala největší chybu v životě...

už je to nějaký ten rok, co toužím po vlastním životě.. nebo spíše po vlastním domově, kde si zařídím, vše podle sebe... a když se mi naskytne skvělá příležitost opět zjistím, že je opět vše tak šíleně složité... a místo boje utíkám jako slaboch... nejhůř je na tom asi můj stav nerozhodnosti... musím si být ve všem 100% jistá a vědět, že to, co dělám, je opravdu správné rozhodnutí... když to tak není, nikdy nevím, co dělat.. kolikrát bych nejradši upadla do dlouhého spánku a probudila se, až si budu jistá.. ale bohužel život takhle nefunguje..

a dalším problémem jsou jak jinak než peníze... vždy chci mít vše podle svých představ... což je většinou s vysokýma nárokama a vše chci mít perfektní... jelikož jsem začala cítit, že by tomu tak nebylo, mé rozhodnutí dopadlo, jak dopadlo...

jak tak píšu, začínám si uvědomovat, jak to bylo zbabělé a že to nejspíš byla opravdu největší chyba v životě..

seznam cvičících písniček

1. července 2013 v 9:14 | any |  music


opa.

posledních 14 dní mám šíleně ulítané období.. furt někde trajdám nebo se učím a nemám na nic čas.. ale blog zanedbávat nechci, a tak napíšu alespoň takový nějaký článek :D .. zveřejním vám můj seznam písniček, na které cvičím doma i u Irini, které jsem vypálila nějaké cd na cvičení :D .. je jich celkem dost a třeba si taky najdete nějakou, která vás zaručeně zvedne ze židle.. tyhle písničky mi okamžitě zvednou náladu a mám chuť dát si do těla :D .. k písničkám napíšu, co konkrétně u nich dělám (posilování, jízda na kole nebo skákání)
hi

:srrdce: