Listopad 2012

čaje

28. listopadu 2012 v 8:48 | Any |  my life
nedávno jsem psala, jak ujíždím na čajích a že je to můj největší relax - uvařit si čaj a zapálit svíčku. Tak vám dám nějaké tipy na čaje, které momentálně nejvíc miluju :) .. Nedávno jsem si koupila čaj na spalování vnitřních tuků s příchutí pomeranče. Je dobrý, ale předem upozorňuju, že stojí okolo 50kč.. Dále jsem si koupila čaj Nashledanou celulitido, jelikož nestíhám dodržovat pitný režim, abch se jí konečně zbavila, tak třeba pomůže ten čaj aspon trošku + moje občasné cvičení :D .. jinak tento má výbornou chuť :) .. a ted už dost zdravotních čajů :D .. jinak už nepiju ovocné ani černé čaje, ale nejvíc ujíždím na zelených čajích s ovocnými příchutěmi :) .. např. od Jemči - zelený čaj s broskví, ananasem nebo brusinkami :) .. jediný který mi od Jemči nechutnal je zelený čaj s citronem.. blee :/Jason Statham

19. listopadu 2012 v 10:37 | Any |  film
Jason Statham se narodil v roce 1967 (některé zdroje uvádějí 1972) v Londýně. Zkusil si opravdu pár zajímavých profesí. Jako člen Anglického potápěčského filmu se umístil 12. na světovém šampionátu v roce 1992. Jako model pracoval u firmy Levi's Jean, pro kterou předváděl džíny. Tady si jej všimnul Guy Ritchie, který jej pozval na konkurz svého nového snímku. A tak se stal hercem.

Pro mě je to snad nejúžasnější a nejvíc sexy herec :D .. V žádném akčním filmu na mě herec takhle nezapůsobil. Ano vždycky když se hlavní hrdina pral za své blízké nebo přátelé, bylo to něco obdivuhodného, ale ne tolik jako u něj. Vždycky mě ty bitky ve filmech fascinovali, ty jejich chvaty, ta moc hlavního hrdiny vždycky vyhrávat. Sice v běžném životě je skoro každá scéna z filmů nemožná, ale i tak se mi to líbí :D .. Nejvíc na mě herec zapůsobil ve filmu Kurýr 1,2,3.. podívala jsem se na první díl a hned jsem se musela podívat i na ty ostatní :D .. Nejvíc mě dostávají ty jeho přísné pohledy, v Kurýrovi také jeho zásady nebo to jak si vždycky sundal oblek než se s někým začal prát aby si ho nezašpinil :D .. to jsem zatím nikde nezpozorovala :D .. tedka se postupně začínám dívat na všechny filmy, kde hrál. Zatím mám pocit že hrál jen v samých akčňácích a většinou nějakého zloděje, zabijáka, vojáka.. No s těma bouchačkama mu to nejvíc sluší :D .. Zatím mě jen mrzí, že nenatočil tolik filmů jako např. Brad Pit nebo Johny Depp :D ..

lístky na Erose Ramazzottiho do Prahy!

14. listopadu 2012 v 7:04 | Any |  my life
už strašně dlouho si plánuju, že půjdu na jeho koncert. Akorát ta představa vždy vypadala trochu jinak. Vždy jsem si představovala, jak pojedu na dovolenou do Itálie a spestřím si jí koncertem Erose Ramazzottiho. Ale trochu čára přes rozpočet no :D .. asi týden jsme furt s R. špekulovali zda si je koupit nebo ne :D .. ptz by to zase znamenalo že budeme muset odložit dovolenou u moře. Ale nakonec jsme se vykašlali na peníze a prostě pojedeme! :) .. mám z toho hroznou radost a opravdu nelituju těch těžce vydělaných peněz :) .. těším se že strávím asi 3 dny v Praze u mé nejlepší kamarádky :) .. třeba naplánujem ještě nějakou akci - třeba nějaké divadelní představení, muzikál nebo partičku.. prostě toho chci maximálně využít :)

brzo bude nový gauč :)

10. listopadu 2012 v 12:46 | Any |  my life
už nějakou dobu se zbavujeme starého nábytku, který jsem měla v pokoji dříve a postupně nakupujeme nový :) .. jak jsem psala už předtím mám nové 2 stoly s úžasnou poličkou a 2 židle :) ... a tedka se mi podařilo prodat poschodová postel a tím pádem už mám na úžasný gauč z Ikei :) .. jupíííí.. mám hroznou radost :) .. nemůžu se dočkat až budu na něm poprvé spát a sedět :) .. ted už jen domluvit auto a můžeme jet na výlet :))

svíčky a čaje

5. listopadu 2012 v 15:56 | Any |  my life
tak 14 dní zpátky jsem začala pomalu zapalovat kvantum svíček, které jsem si postupně nakoupila v Ikei :D .. chci aby mi krásně voněl pokoj a zároveň mě to hrozně uklidňuje.. minulý týden jsem si koupila sadu 24 čajových svíček s vůni skořice - miluju tuhle vůni :) .. celkově tedka na tom ujíždím :) .. je to něco neskutečného, když přijedu domů, najím se, zapalím si svíčku a dám si teplý čaj! :) .. až teprve potom jsem schopna se vrhnout na ty nekonečné úkoly :D
hi

:srrdce: