Srpen 2012

dnešní nudný den 31.8. 2012

31. srpna 2012 v 13:48 | Any |  my life
dnes dopoledne jsme šli s R. do města - mrknout na podnikatelské razítka, do knihkupectví směrem na bazén.. na bazéně s náma vydupali a je zase zavřeno :/ .. v úterý jsem si koupila pernamentku a od středy mají zavřeno z technických důvodů :/ .. tak jsme šli zase domů.. a od té doby co jsme přijeli mám šílenou chut jet do Ikei a koupit si luxusní bílý stůl.. stejně je venku hnusně, takže musím sedět doma.. na výlet do nákupního centra si neumím vybrat lepší počasí, jenže nikdo jet nechce a vlakem by se mi to nevyplatilo a hlavně stůl na zádech neponesu :D ... chjoo.. snad si to ještě rozmyslí :D .. už ten stůl chci mít doma :)

3x hurá, krytý bazén je konečně otevřen :)

27. srpna 2012 v 20:35 | Any |  my life
(doufám že se jednou taky dopracuju k takovému plochému bříšku :D)

vrrrr.. :D .. dnes byl 1. den, kdy se otevřel krytý bazén.. nejvíc jsem se na to celé prázdniny těšila a tak jsem s K. vyrazila hned na 10 dopoledne :) .. přišli jsme tam a byli jsme úplně první, hladina se ani nehnula.. bylo to jak na fotce v katalogu s dovolenou u moře :D .. úplně úžasně jsem si při tom plavání odpočinula, vyčistila si hlavu a nemyslela na nic jen na vodu :) .. neznám nic lepšího na odreagování :) .. můžu doporučit všem :) .. jinak jsem uplavala 44 bazénů.. K. prý 45 ale nežeru jí to :D .. ptz pár minut předtím než jsme vylezli jich měla 35, takže 9 bazénů by tak za 2 minut uplavat nestihla :D .. trochu jsem nepochopila proč se to bojí přiznat, nebo proč někdo nemůže být lepší než ona.. ale co na tom :D .. celkem mě to potěšilo a tudíž s ní budu chodit čas od času a budu ji dost honit :D .. jako že zrychlit tempo u mě není problém :D .. já ji dám :D .. ale ode dneška začínám pravidelně plavat :) .. chci chodit minimálně 2x týdně :) .. ve čtvrtek jdu znovu a koupím si permici :) .. uuuaaa.. opravdu neznám lepší sport :)

festival Hrady.cz 18.8. 2012

20. srpna 2012 v 12:43 | Any |  my life
ano, v sobotu dopoledne jsme vyrazili "celá" rodinka (mamka, ségra, R a já) na jednodenní fesťák :) .. první vystupoval T. Klus, ale toho jsme viděli pouze z dálky, ale i tak si to užili :) .. pak jsme si vystáli místa v 1. řadě na No name, když se nám to v Liberci nepovedlo.. mamka sice ze začátku nebyla nadšená z toho čekání dopředu, ale zjistila že se to vyplatilo :) .. Xindla X jsme taky pozorovali z dálky, pak stály v 1. řadě na Ewu Farnou - ta mě docela zklamala.. furt tam jen kroutila zadkem a s publikem žádná komunikace, takže za její koncert nejspíše peníze nikdy neutratím.. čekala jsem více.. Koller byl úplně skvělý :) .. v září bude i u nás v divadle, ale 500 se mi za něj nechce investovat.. ale byl to luxus :)) .. mohl by koncertovat častěji :) .. pak jsme viděli z 1. řady Monkey Bussines od těch jsem nečekala nic a překvapili mě snad nejvíce :) .. největší show :) .. např. když Matěj skočil do publika, nebo lezl po podiu nějakých 12m do výšky :D .. pak jsme čekali na Buty.. nejvíc nuda! .. žádná reakce navíc.. ti si to prostě odehrály a jeli domů.. už nikdy víc! .. a pak už jsme jen tak na dece poslouchali Mandrage a počkáme si až budou na našich hudebních slavnostech, kde si opět vystojíme místa v 1. řadě :) .. bylo to skvělé festivalové léto a těším se v září na koncert MIG 21 a přítel navštíví koncert kapely Slade :)

potřebuju se vypsat :D

15. srpna 2012 v 19:12 | Any |  my life
už mě nebaví furt jen tak nečinně sedět na prdeli a nic nedělat.. ano, nebaví mě sice se učit, ale chci dělat něco pořádného, něco co mě bude bavit, něco kde je nějaká budoucnost.. vím o takové věci, mám šílenou šanci, jenže jediný problém je, že mi nikdo nevěří a nechce mi nikdo dát ani nejmenší šanci abych jim to jakkoli dokázala.. všichni pořád ve mě vidí jen takové to malé děcko.. člověka, který nikde nepracoval.. ano, nepracovala jsem nikde.. ale to jak se chovat k zákazníkovi to mám v malíčku.. hustili to do mě 4 roky na střední a ted v kauflandu, kde dělám pokladní, jelikož jsem jediná, kdo má přímý styk se zákazníkem.. vím dost věcí o účetnictví.. o tom co si musím propočítat, jak nakládat s penězma, odvody, atd... doprdele proč mi nikdo nevěří??? .. chápu cizí lidi, ale od rodiny mě to celkem ponižuje :/ .. pardon, ale musela jsem si ulevit, možná ten článek nemá pro vás ani hlavu ani patu, ale musela jsem to udělat :D

nové vyhlídky do mé rodinné budoucnosti

14. srpna 2012 v 12:09 | Any |  my life
s přítelem jsme si založili extra mega pokladničku a přemýšleli jsme na co budeme šetřit.. první padaly návrhy na různé dovolené, zážitky, festivaly, kempování, výlety... ale mě to neuspokojilo, protože vím že mi chodí měsíčně výplata na účet a když budu chtít v pohodě to všechno tohle pokryje.. a nakonec jsme dospěli k tomu, že budeme šetřit na naši společnou budoucnost - tedy na naše první přestěhování úplně do svého.. někam, kde už bude vše jen naše, na všechno si vyděláme a všechno si sami zaplatíme... neskutečně mě tohle naplňuje, představa o mém budoucím bydlení, rodině.. zase přemýšlet jaké barevné kombinace použijeme v jakém pokoji.. nejvíc miluju koukání na různé interiéry a sbírat tak různé nápady, které by se jednou daly použít :) .. tohle je můj největší sen - mít velký krásný barák s obrovskou zahradou, bazénem na pořádné plavání a ne jen takový ten obyčejný kulatý zahradní bazének na osvěžení, možná nějakou prulézku pro děti, trampolínu, ovocné stromy, jahody, rybíz atd.. a pořád spousty místa na různé hry.. a před barákem mi bude stát krásný jeep s velkým nárazníkem.. ano vím, je to krásná představa, ale chci si ji za každou cenu splnit.. nechci žít celý život v nějakém paneláku na sídlišti, kde bude neustále málo místa.. chci pro každé dítě pokojíček, který bude mít jen pro sebe.. a dalších milion věcí :D

"krásný letní den"

11. srpna 2012 v 11:10 | Any |  my life
venku chčije a chčije, do práce dnes nejdu bo mi nikdo nevolal, že se mám dostavit :D .. přítel mi háže hadry na aukro na prodej, pak bude pracovat a co budu dělat já? .. asi mega úklid.. vidím to tak na 3hodinky žehlení - mám tu hromadu velkou minimálně metr :D .. měla bych vyčistit klec králíkovi a vyměnit vodu želvě, možná vyrobit nějaké náušnice či náramek, vyprat a pověsit prádlo, zajít nakoupit, uvařit oběd.. no a myslím že bude večer :D

free time

8. srpna 2012 v 10:33 | Any |  my life
dnes už jsem měla jít zase do práce, ale nikdo mi nevolal, takže mám volno :) .. peníze by se sice hodily, ale ráda si užiju další volný den :) .. ikdyž spíš bude úklidový než relaxační, už mi ten bordel zase začíná přerůstat přes hlavu :D
(tak nějak to u nás už týden vypadá :D)

dnes ráno jsem vstala, hned vzala knížku a přečetla asi 20stran :) .. právě čtu knihu Jeden den :) .. už teď se mi líbí víc než film :) .. pak jsem zapla pračku, posnídala u jednoho dílu Přátel, u druhého dílu vyrobila pár náušnic, abych oživila svou skupinu na fb :) .. kdo by měl zájem o mé výrobky, přemýšlím že bych něco hodila i sem :) .. byla bych ráda kdyby se mi vrátili aspon penízky, které jsem do toho vložila a že mě už to stálo peněz :D .. jinak ted mám v plánu žehlení u nějakého filmu, musím pověsit prádlo, trochu uklidit v pokoji a odpoledne na poštu - poslat spolužačce ze školy náramek :) .. k večeru se zase mrknu na nějaký film a určitě taky něco přečtu :) .. nějak mě to čtení chytlo a čtu daleko víc než před měsícem :) ..

letní nemocný týden

3. srpna 2012 v 21:01 | Any |  my life
zrovna onemocním začnou být venku šílené horka.. a já místo toho abych šla někde k vodě a užívala si, ležím doma v posteli u otevřeného okna.. za ty 3 dny už jsem snad viděla 10 filmů a přečetla půlku knížky.. včera mě vytáhla odpoledne mamča do města a šli jsme vybrat dárek pro babičku k narozeninám, večer jsme jí šli popřát :) .. takže to bylo fajn odreagování od toho ležení, jenže nás oba večer začalo šíleně bolet v krku a na mě přišli i horečky.. tak jsme si po jedné části Harryho Pottera dali každý panadol a šli spát.. mě ráno nebylo nic, uff :) .. dnes jsme byli akorát v obchodě abysme neumřeli hlady a zítra máme jít grilovat, tak jsem zvědavá jak dopadnem :D ..

a pokud vše klapne podle plánů pojedem ještě na jeden jednodenní fesťáček :) .. s mamčou, ségrou, R a možná tetou :) .. celkem se těším :) .. a možná to vypadá i že pojedem na jednodenní koupání u moře v Itálii :) .. bylo by fajn :) .. každopádně uvidíme co bude nebo nebude :)
hi

:srrdce: