Červenec 2012

Benátská noc *(26. - 29.7. 2012)

31. července 2012 v 19:34 | Any |  my life

26.7. v 7.00 jsme vyjeli vlakem směr Liberec.. cesta od nás trvala asi 7 hodin, takže v Liberci jsme byli okolo 2. hodiny odpolední :) .. museli jsme najít spoje a dopravit se na Vesec, kde se konal celý festival.. úplně přímo na místě jsme byli okolo 3. hodiny a byli téměř mrtví, ptz bylo děsné horko a celý areál s báglama jsme museli obcházet - vše bylo do kopce :D .. v areálu jsme si postavili stan, převlekli se a vyrazili z toi toi kempu do areálu, kde se konala celá ta paráda... tak jsme vše obhlídli a v 18.40 jsme stáli v 1. řadě na Kristinu :) .. docela mě překvapilo jak čistě zpívala na živo, ale publikum moc nažhavit neuměla... pak jsme se přesunuli k podiu kde vystupoval Petr Nagy - dobrý blázen, ale neoslovil mě.. pak vystupovala Tublatanka, ale tu jsme poslouchali z 2. podia, jelikož jsme čekali v 2. řadě na No name :) .. No name jsou úžasní, jakmile budou u nás ve městě, hned si kupuju lístky, ikdyž to není zrovna nejlevnější.. ale koncert jsem si neužila, jelikož hned vedle nás stál pár vesnickej balíků, oba měli víc jak 180cm a 80kg, furt skákali, do všech vráželi a navíc to byli hrozné prasata a furt vypouštěli nechutné plyny :D .. pak ještě vystupovali Horkýžeslíže, ale na ty už jsme nebyli - neměli jsme náladu a byli jsme za celý den unavení a byla i celkem zima..

27.7. ráno jsme vyrazili do Zoo :) .. bylo maličké ale byl to dobrý oddych od toho kraválu :D .. po cestě zpátky jsme objevili minigolf, kde jsme strávili asi 2 hodky.. a šli jsme přes celé město na zastávku, kde nám jezdili busy na místo.. po cestě jsme našli Terranavu a přítel hned, že jdem dovnitř.. nic jsem nenamítala :D .. dlouho jsem zvažovala zda si mám koupit vybrané věci, ale nakonec jsem byla přemluvena.. tudíž mám nový nátělník a tuniku :) .. před 4. hodinou odpoledne jsme dorazili na fesťák a viděli jsme kousek Support lesbiens a obstarávali si potravu :D .. pak jsme se vesrali k podiu na Arakain a čekali na Bryana Adamse :) .. tak jsme viděli z 1. řady Arakain, MIG 21 - pecka :) a Bryana Adamse - nejvíc zážitek :) .. ale on byl zklamaný a v ČR už nikdy nevystoupí :D (z organizačních důvodů).. přehlušovalo se mu pódium, v odposlechu slyšel jiné songy, a diváci nekomunikovali, jelikož angličtině nikdo nerozumněl.. a jen tak pro poslech a na monitoru jsme viděli Kusturicu - celkem psycho :) a Nohavicu - nečekala jsem takový ohlas publika.. mohlo tam být tak 20-25tisíc lidí a téměř všichni si zpívali :)
.

28.7. jsme dopoledne šli nakupovat :D .. všude byli slevy jak blázen.. já jsem si koupila 2 trička + kalhoty vše za 400 :D .. přítel si koupil 2 trička a mikinu asi za 500 :D .. pohoda nejvíc :) .. na festák jsme dorazili okolo 1. hodiny odpoledne a šli jsme do bazénu, který si tam přivezl Semtex - kdo si koupil semtex měl celý den přístup do bazénu + za 3 semtexy se dávali kratasy.. takže mám já i přítel :) potom jsme z dálky koukali na Jaksi taksi a na Koláře se vyprdli a šli se chystat na Kabáty - tudíž jsme šli pro mikiny, ptz se začalo ochlazovat.. jakmile jsme došli do stanu začalo pršet.. takže jsme se vybavili gumákama a teplým oblečením, na festáku se pořádně najedli a šli jsme obhlídnout co a jak... jenže jsme došli k podiu a zjistili že kapely vystupují naopak, tudíž nebylo jasné kde Kabáti budou vystupovat, takže jsme se začali vyptávat securiťáků jenže každý nám řekl něco jiného.. tak jsme si stoupli dopředu k jednomu podiu a koukali na pár písniček od Anny K :) - až tady zase bude, určitě na ni půjdu :) .. nečekala jsem :) .. pak nám napsali kamarádi co byli doma u netu, že je vše přehozené a teda že Kabáti budou vystupovat jinde než měli.. jenže jakmile jsme došli k podiu, už čekalo strašně moc fanoušků, ale i tak jsme se dostali do 1. řady ikdyž úplně na kraj, ale i tak jsem byla nejblíž ze všech koncertů na kterých jsem byla u nich to totiž moc nejde nasrat se někam dopředu.. čekali jsme asi 2 hodiny :D .. mezitím jsme se mrkly na Walda gang, pecka jak cip! :D .. zpívali staré pecky jako Růže z texasu, Slavíci z madridu a vše v rockové verzi - jako hosty měli Upíra Krejčího a pornohvězdu :D .. ale bylo to luxusní :) .. pak jsme si zase z vedlejšího podia poslechli Chinaski a pak už měli být Kabáti.. jenže začalo chcát jak prase, lidi se začali tlačit a začalo to být husté :D .. R odešel pro pláštěnky a já jsem měla co dělat abych udržela pro nás 2 místa vepředu :D a to ještě stále chyběla hodina do začátku :D .. jakmile kabáti začali hrát všichni byli totálně promoknutí, mě bolelo v krku, nemohla jsem mluvit z toho jak se najednou ochladilo (během hodiny spadla teplota asi o 10 stupnů).. Kabáti začali a furt chcalo, byla jsem nadšená z toho kde stojím, ale bylo mi blbě a to vše nakonec přebilo.. ptz nějaký kluk se na mě furt zezadu lepil, že jsem se nemohla ani pohnout, ale jakmile začali kabáti hrát, zjistil že to byla kravina, ptz všichni se začali hýbat a jemu to nedělalo dobře :D .. až pak začal couvat :D .. nakonec se tam nasrali nějaké malé děcka.. jenže mě bylo furt hůř a furt chcalo čím dál víc, tak jsme asi po 5ti písničkách šli pryč :( .. byla to největší škoda ale co se dá dělat.. pak jsme u červeného kříže sháněli paraleny :D .. přišli do stanu a zjistili že máme vytopený stan :D .. takže jsme ho ručníkama začali vysoušet a měli jsme mokré spacáky, takže jsem dobře prochladla a bolelo mě v krku, takže celkově ten den byl dost nevydařený
29.7. dopoledne jsme fičeli do města kupovat kapky do nosu, panadol a bonbony na krk :D .. pak jsme jeli zpátky do areálu.. a chvíli odpočívali, jelikož bylo chladno a mě nebylo nejlíp snažili jsme se vysušit spacáky a ručníky :D .. pak jsme šli na koncerty, jídlo atd.. Pak jsme se chtěli vecpat na Kluse dopředu, jenže fanoušci Daniela Landy už stáli v prních řadách a nepouštělí zásadně nikoho ikdyž jsme řekli že hned po klusovi jdeme pryč.. prostě co chcete od holých hlav.. takže jsme viděli prd, tak jsme šli dozadu a koukali na obrazovku.. ale zklamal mě.. nic moc improvizace a přišlo mi to až moc krátké.. co už.. za to mě překvapil ohlas na Neckáře :) .. zpíval dobře, tančil a publikum bláznilo :) .. Střihavku jsme poslouchali za pochodu a závěr celého fesťáku byl Landa o kterého prý byl největší zájem.. každopádně v neděli ráno odjelo půl kempu a byla tam polovina lidí co na Kabátech a Nohavicovi.. stáli jsme vzadu a byla to nuda jak cip.. furt mu upravovali zvuk, takže furt něco přeskakovalo, vzadu nebylo nic slyšet a už vůbec mu nešlo nic rozumět.. a jeho komentáře stály za kulové..
celkové hodnocení?
tak 50 na 50... koncerty byli super, lidi byli hodně slušní - nic pozvraceného, nic se nekradlo, žádné tlačenice, prostě pohoda... ale organizace stála za kulové.. první den nás nechali jen tak projít bez jakéhokoli ukázání vstupenek :D .. záchodů bylo málo.. u autokempu nebylo nic - ani jeden záchod :D .. chudáci museli jít tak půl kilometru na záchod... a na festáku záchody byli humus.. sice ani jednou jsem tam nevlezla ale ten smrad mi stačil :D .. a nejvíc mě naštvalo to že změnili program a nikomu nikdo nic neřekl.. takže hodně lidí přišla o Kabáty ikdyž čekali třeba 3 hodiny u stage.. být mezi nimi chtěla bych vrátit peníze.. a závěrem jsem si z benátské přivezla z prochladnutí zánět hlasivek :/ .. takže týden doma bez brigády

Revolta - měl jsi pravdu dědo

24. července 2012 v 11:32 | Any |  music
úžasná písnička :) .. nejvíc se mi od něj líbí :)


víkend na kolech :)

23. července 2012 v 9:23 | Any |  my life
po 14 pracovních dnech jsem měla konečně 3 dny volno :) .. těšila jsem se jak malé děcko na kolotoče :D .. v pátek dopoledne jsme měli v plánu že vyjedem do Hrozové za babičkou od R - měla narozeniny :) .. a měli jsme slíbené že nám mamka od R vezme batohy autem, at se s tím zbytečně netaháme :) .. no tak jsme jeli na námko, kde jsme hledali klíč na snížení sedátka, jenže marně, všechny byly k ničemu :D .. pak jsem si zašla na poštu vyzvednout dopis a dozvěděla jsem se že mám zápis 7.8. :) ted už ho nesmím zaspat :D ... no a jak jsem se vrátila, R mi oznámil že má píchlou duši :D .. takže hodinu se to snažil opravit ale marně.. tak přijel tatka od R a pomohl mu :) .. do půl hodky jsme vyjížděli :) .. cesta byla celkem v pohodičce, docela jsem se divila sama sobě kolik mám v sobě vytrvalosti a ikdyž nemůžu tak to prostě překonat a jet dál, prostě neslézt z kola :) .. ptz skoro celou cestu tam to bylo mírné stoupání.. a pak malý kopeček dolů :D .. zpátky už to bylo lepší.. byl jeden velký kopec a asi tak jen 2x stoupání :) .. čekala jsem, že budu úplně mrtvá, že tam možná ani nedojedu a v pohodě :) .. jsem na sebe docela pyšná :D .. ale na svém kole bych to neujela :D .. mám takovou starou herku a po 100 metrech jsem zpocená jak prase :D .. vyměnili jsme si kola s R a jelo se mi fajn a R neříkal nic, prý v pohodě :D .. ale příště si půjčíme jedno kolo :) .. hned co jsme přijeli do Hrozové začala sranda :D .. sestřenice od R měla dobře prořízlou pusu tak byli furt nějaké kecy.. hráli jsme různé hry - Uno, Alias, člověče nezlob se u kterého lítali kostky :D ..

Revolta..

19. července 2012 v 12:28 | Any |  music
tak měsíc zpět, jsem nevěděla co si na youtube pustit za song a vyhodilo mi to Revoltu.. klikla jsem na to a hned si říkám - to mi něco připomíná.. po chvilce přemýšlení jsem na to přišla.. ano je to místní hip hoper, akorát změnil jméno, myšlení a životní styl.. dřív mi jeho hudba nic neříkala.. líbila se mi jedna písnička, ale ted ho nejvíc obdivuju... :) jeho songy poslouchám téměř každý den a je neskutečné co mi to dává.. a nejhorší na tom všem je, že je to pravda..

dřív žil jako většina současných teenagerů.. zajímali ho akce, chlast, kouřil a jako koníčka měl hudbu.. a ted? .. je proti alkoholu, cigaretám, drogám, steroidům atd.. začal se věnovat sportu a přestal jíst maso.. snaží se podporovat malé živnostníky a je proti značkám Adidas, Nike, atd.. a prostřednictvím hudby se snaží lidem říct něco, co v televizi nikdy neuvidíte.. viz naráží na EU, na "teroristy" (kteří neexistují!), na 11. září kdy spadly dvojčata a podobné "záhady", na "sračky" (jídlo) které se všude v marketech prodává, na Mcdonalda atd.. prostě je těch věcí tolik, že jak si poslechnu jeho songy, je mi vždy na nic a dávám mu v hodně věcech za pravdu..

přítel si objednal jeho originál CD a ted ho posloucháme pořád.. zajímáme se o to jak to vlastně bylo s 11. zářím jako že to víme :D .. ale mnoha lidí tomu nechce věřit.. a ted je otázkou zda je pravda co se stane letos na olympiádě.. jestli se stane to, na co už strašně dlouho všichni upozorňují, zasáhne to celý svět...

některé songya ted workout! <3 .. něco úžasného to je! .. udělat aspon 1 přítah hned se k nim přidávám.. je to pro mě něco neuvěřitelného.. ale až budu vědět kdy to přesně je, půjdu se aspon podívat :) .. jinak minulý týden v pátek se o nich psalo v Blesku :)
dilemma ve vztahu ...

16. července 2012 v 10:16 | Any |  my life
tohle je článek spíše pro mě, abych se jen vypsala...
.

práce, práce a zase jen práce

12. července 2012 v 14:58 | Any |  my life
4.7. ve středu večer mi zavolali po měsíci z kaufu, zda můžu přijít zítra do práce.. tak jsem samozřejmě řekla že můžu, ikdyž jsem byla celkem naštvaná, že se mi ozvali po měsíci jak kdyby nic.. ale tak peníze se hodí vždy, zvlášt s mými nároky :D .. takže ve čtvrtek jsem šla na první šichtu a už chodím celý týden každý den.. ale na druhou stranu pro mě jedině dobře, protože mám nahlášených dost dní v červenci, kdy nemůžu.. když jsem to spočítala mám možnost jít do práce už jen 7 dní do konce měsíce.. ale už mi ta práce leze na mozek.. dokonce jsem v zápalu vydělávání, zapomněla na včerejší zápis na VŠ.. když mi P. napsala proč jsem nepřišla na zápis, prvně jsem si myslela že si ze mě dělá srandu :D ale bohužel ne.. takže dnes jsem okamžitě psala žádost o odložení zápisu děkanovi, tak snad mi vyhoví, ikdybych zase měla mít pozdější zápis předmětů jako loni.. kdyby mi nevyhověli, tak mám průser jak mraky.. asi bych šla zametat cesty, možná že ani tam by mě nechtěli :D :D .. dnes jsem měla mít volno.. šla jsem do města vyřizovat a do našeho obchodu zanést bižuterii, kterou jsem vyrobila :) .. snad se něco prodá :) .. ted přes léto chci co nejvíce vydělat a ušetřit, protože mám v plánu jet v září na větší nákupy :) .. chci si koupit nějaké pěkné botasky bud nike nebo adidas a potřebuju nějaké kalhoty (ne rifle)..

jinak ted o víkendu jedeme do Brantic (tatka od R slaví narozeniny) a bude tam malý Davídek, tak se těším :) .. konečně trochu odpočinku :D .. další víkend jedeme do Hrozové na chatu (babička od R má narozeniny).. takže si taky odpočinu po dalším týdenním brigádování :D .. no a pak ve středu se začnu balit a ve čtvrtek vyrážíme na Benátskou noc - sice tam má být strašně moc lidí ale kašlu na to... těším se na tu hudbu, na to že budu mít možná nové podpisy do sbírky nebo nové fotky se zpěváky :) .. a hlavně lístky! .. ty sbírám už asi 5 let :D .. někdy až bude víc času a nebudu vědět o čem psát, tak je nafotím a dám sem :) .. můžete se pokochat :D .. mám jich doma spousty - z kina, ze zahraničí, z koncertů atd :D.. takže červenec bude hodně náročný :) .. do toho mám tedka i celkem dost zakázek na náramky.. srpen bude méně náročný, ale taky o to víc budu sedět doma na zadku :D .. každopádně pokud budu mít přes rok brigádu, příští léto jedu na 100% k moři

tuhle písničku jsem si zamilovala :) .. těším se až ho uvidím na živo, snad bude počasí přát :)

když se daří tak se daří

4. července 2012 v 11:11 | Any |  my life
tento článek bude pozitivní i negativní zároven :D
takže.. od 26.6. se snažím jíst pravidelně a zdravěji.. ještě jsem ničím nezhřešila, akorát včera jsem měla neskutečné chutě na sladké, tak jsem si koupila sojovou tyčinku :) .. přestala jsem definitivně jíst bílé pečivo - můj největší problém.. dále jsem si pouze ze zvědavosti začala psát, kolik utratím za to zdravější jídlo a zjistila jsem, že týdně ušetřím okolo 200kč :) a ještě ke všemu mám dole půl kila :) .. takže zatím spokojenost :)

dále.. 1.7. mi v bytě odešlo 5 zásuvek.. bylo to přesně v den, kdy jsem si řekla, že konečně budu aspon hodinu žehlit u nějaké pohádky od Disneyho.. tak jsem si zapla žehličku, nalila tam vodu a najednou se mi vypl počítač.. tak si říkám už zase vypadly pojistky.. tak jdu na chodbu s tím že si je nahodím zpátky, jenže žádná pojistka nebyla spadlá.. tak jsme s tím pohýbali, jestli se někde nestala nějaká chyba a furt nic.. prostě nám odešla elektřina - jeden celý obvod.. to je obyvák i pokoj.. takže je to u nás dost vtipné :D .. pc mám zapojený v kuchyni na jídelním stole :D .. a přes celý byt jsou natažené prodlužovačky a kabel od internetu :D :D .. už 3. den voláme na servis a furt nikdo nedojel :/ .. tak jsem zvědavá jak tenhle problém ještě dlouho potrvá
a poslední věc.. zhruba týden přemýšlím, že bych si udělala živnostenský list na výrobu a prodej té mé bižuterie, abych se nemusela bát, že na mě zazvoní někdo z finančního úřadu, když ted pořád někde čtu, že kontrolují lidi kteří prodávají dost často něco přes internet.. tak jsem se byla poptat účetního a řekl mi že je to blbost, že by se mi to nevyplatilo.. tak mi poradil jednu radu at dávám mamčinému příteli doklady o koupi mých korálků, on napíše dohodu, s tím že to pro něj vyrábím a bude se to prodávat u nás v obchodě :)) .. což by mohl být super přivýdělek a na internetu bych toho nemusela mít tolik :) .. a přivydělám si, tím co mě baví :))
hi

:srrdce: