Červen 2012

pokroky?

28. června 2012 v 20:39 | Any |  my life
ano, ano, ano :) .. rozhodla jsem se, že budu jíst zdravěji než dosud a hlavně pravidelně :) .. a už druhý den se mi to daří :) .. dokonce se ovládám i v obchodech, když mám chutě na to, co vidím v regálech :D .. za poslední 2 dny jsem nekoupila žádnou sračku :) .. a dnes jsem zašla i do zdravé výživy a koupila si sojový nápoj - už dlouho jsem ho chtěla vyzkoušet.. a není to vůbec špatné :) .. dokonce mě to dost zasytilo :) .. ale připomíná mi to dost syrovátku, takže si ji půjdu asi koupit :) .. sice mi nějak nezachutnala, ale nějak se přemůžu a třeba si zvyknu a časem to bude dobrota :) ... a když ne, bude mi z toho po týdnu na blití a už to nikdy nebudu chtít vidět :D :D

blázním z hubnutí, cvičení a zdravé stravy

26. června 2012 v 20:59 | Any |  my life
ano přesně... zas a znovu :D
už asi týden jen poslouchám zhubla jsem přes břicho, zhubla jsem přes boky, naučila jsem se jíst pravidelně, začala jsem cvičit... a já furt nic! je mi na nic a nejraději bych si liskla! :D

ale prostě rozhodla jsem se.. nemůžu se na sebe ani dívat, když všichni kolem mě něco dělají.. od ted si nebudu kupovat žádné hadry, až ve chvíli kdy mi začne být vše volnější.. pak si nakoupím hadry přesně na mou postavu! :) .. do té doby snad budou nějaké penízky.. a investovat budu do zdravé výživy + šetřit na něco..
už žádné bílé pečivo, žádné bonbony, čipsy, žádné měkké sýry, paštiky,máslo, ovocné jogurty a další sračky... !

začnu kupovat tmavé pečivo, tuny zeleniny a ovoce a sladké pouze ve zdravé výživě..začnu pořádně jíst maso, ryby, vajíčka, tvaroh

+ nebudu se nikdy učit vařit žádné svíčkové, kuře na paprice, domácí knedlíky, vepřo knedlo zelo a další..
naučím se vařit pouze zdravá jídla a pak se mi nikdy nestane že zhřeším když si to nebudu umět uvařit!
jsem rozhodnutá :)
vím že tady už to bylo milionkrát ale ted je to jiné
nezačnu jako předtím.. hned ze dne na den každý den něco dělat
ne!
pěkně pomalu.. první jídlo a pitný režim, do toho menší cvičení, později plavání a posilování až se z toho stane prostě jiný životní styl! :) .. snad se mi to povede a budu odhodlaná jako Klárka :) (zhubla 17kg za jeden rok a je nejvíc spokojená)

vše je otázka peněz...

25. června 2012 v 20:29 | Any |  my life
je to hrozné ale je to tak...

dnes jsem si udělala "obchodní" den v Opavě.. ale ve finále se mi to stejně moc nevyplatilo, ale tak aspon jsem po dlouhé době trochu pokecala s Pájou a později i s Gaby :) .. no a pak jsme s G. začaly řešit otázku peněz.. jak každý říká: "Když máš štěstí, máš i peníze" .. nebo "hlavně jak je člověk zdravý, peníze jsou vedlejší".. atd... a je to hovno pravda! .. znám tolik lidí, kteří měli rakovinu a dostali se ze všeho jen kvůli tomu, že si mohli dovolit zaplatit za zvláštní operace nebo za soukromé vyhlášené doktory atd... pak dále jak je každý druhý obézní.. a proč? .. protože málo kdo si v dnešní době může dovolit jíst zdravě.. nebo když lidi chodí do práce od rána do večera za mizerných 10 tisíc, ze kterých jsou rádi, když zaplatí všechny náklady spojené s bydlením.. nebo proč jsou dnešní děti tak obézní? .. jen proto, že každý den ve zprávách lidi slyší jak unesli toho a toho na orgány a mají o své děti strach aby je pustili samotné ven.. nebo proto že si nemůžou dovolit zaplatit zájmový kroužek pro děcko.. ne tak mu zaplatit tábor nebo jet jako rodina na dovolenou..

všude jen posloucháme: milion poplatků, zdražování vody, plynu, elektřiny, nájmu, DPH, vyšší zdravotní a sociální pojištění a další kraviny.... a kam jdou všechny ty peníze? .. politikům do kapes? .. nebo na rekonstrukci dálnice se kterou se seknou o bůhví kolik kilometrů? .. hnus toto!!! .. je mi ze všeho tady špatně...

(možná ten článek nedává ani hlavu ani patu, ale prostě jsem se z toho musela vypsat).. fuj!

že by konečně léto? ..

19. června 2012 v 8:18 | Any |  my life
že by bylo konečně léto? .. ano nebudu naivní a vím že léto v česku vždy trvá jen pár dní v měsíci :/ .. ale nějak si to vůbec neužívám, ptz mám ty ony věci a nemůžu na sebe hodit ani plavky :/ ne tak se jít někam koupat :/ .. dostala jsem nové plavky na narozeniny a ještě jsem je neměla ani na opalování :/ .. jen vršek..


zděděné knihy

14. června 2012 v 15:25 | Any |  books
Minulý týden když jsem potkala babičku ve městě, se mě ptá, kdy si přijdu pro knížky.. říkám pro jaké knížky? a ona že mi přivezla z chalupy její knihy, na které už neměla doma místo.. tak jsem si pro ně šla ještě v ten den večer protože jsem byla zvědavá co to budou za knihy.. a donesla jsem si domů asi 30 knih :D .. a můžu vám říct, že u většiny knih neznám ani autora a ani dílo :D .. většina spisovatelů jsou z Ruska, Lotyšska, Estonska :D .. (babička miluje Rusko) .. nebo v názvu jsou slova jako doktor, operace, zákrok atd :D (babička byla zdravotní sestra) .. anebo různé návody na to jak poznat pravou lásku nebo jak se nezbláznit ze šéfa, nebo jak vést telefonní rozhovor :D ..


Ctihodný občan

12. června 2012 v 8:12 | Any |  film
Krimi/Thriller/Drama
poster

Na tenhle film jsem se chtěla podívat už strašně dlouho, takže s přítelem jsme se na něj včera večer podívali a můžu říct, že tak divný pocit jsem z filmu ještě nikdy neměla.. asi po půl hodině trvání filmu mi začalo strašně bušit srdce a neopustilo mě ani po skončení filmu.. (tohle se mi nikdy nestalo ani u žádného hororu).. Postupem času mě začal napadat strach a myšlenky, zda se tohle může někdy stát..? .. Ještě ted je mi z toho celkem na nic a myslím, že ještě dost dlouho se budu bát otvírat dveře, když někdo zazvoní..


Walt Disney <3

8. června 2012 v 10:11 | Any |  film
už delší dobu mám mánii Walt Disney.. lépe řečeno podívala jsem se na pohádku Lady a Tramp a hned po tom jsem se podívala na druhý díl a po druhém díle jsem si řekla, že chci vidět všechny klasické pohádky od Walta Disneyho.. Už jen proto že je to klasika, ale hrozně mě to chytlo :) .. vždycky jsem sledovala spíše nové animáky a ted vím že to byla chyba.. Nejvíc obdivuju ty skryté významy v těch pohádkách.. Walt Disney vždy určitou pohádkou chtěl na něco upozornit, většinou v maličkostech, tak aby mu pohádky nezakázali.. Má můj velký obdiv!

z klasiky jsem zatím shlédla:
poster poster poster
poster poster
poster poster poster
Lvího krále nejvíc miluju :) .. srdcovka už asi od mých 10ti let :)

sakra, kam se poděla ta fyzička? :/

3. června 2012 v 10:17 | any |  my life
včera jsem se zase po dlouhé době odhodlala jít na kolečkové brusle.. hned na začátku jsem se dost dobře rozjela a chytla tempo, jenže tak ve čtvrtině mé obvyklé trasy jsem byla v pasti.. začal ze mě pořádně valit pot, dýchala jsem jak důchodce když jde do schodů.. a hned jsem si řekla kam se ztratila moje fyzička? .. ano, chodila jsem jednou nebo 2x za týden posilovat, jenže i tam jsem pocítila že moje fyzička je ta tam.. včera jsem nedojela ani na konec trasy, asi jen do půlky.. :/ .. ale to nebylo proto že bych už nemohla ale spíš proto, že jsem vyjela docela pozdě a kdybych jela až na konec, vracím se za tmy.. ale zase mě to vyhouplo někam, abych si řekla že musím se sebou něco dělat :) ..

hi

:srrdce: