Září 2011

motorbike

30. září 2011 v 21:40 | Any |  pictures
dnes sem měla šílenou chuť se projet s někým na motorce..today..

30. září 2011 v 18:03 | Any |  my life
dnešek docela pohodový den :)

.. dopoledna malá procházka na zámku v Hradci nad Moravicí.. pak hodinové nakupování v papírnictví :) .. nejvíc ujíždím na takové cipoviny :D .. bych mohla nechat v papírnictvích pomalu miliony :D .. nakoupila sem luxusní papíry na mou kolíčkovou nástěnku, tavící pistol + náboje, pár malých kolíčků, 2 barevné propisky, korálky a 2 složky do školy :) .. pak sem šla na dost podivnou hodinu gramatiky, kde sem nic nepochytila, takže si najdu svůj zápis abych to pochopila.. a pak se fičelo směr tesco, kde sem si koupila průhledné hodinky a obyčejné černé tričko s dlouhým rukávem :) ..

sice sem utratila něco okolo 7 stovek, ale myslím že sem toho pořídila celkem dost za ty peníze :) ..
PS: sem zvědavá jak přečtu 30stran z anglické knížky a naučím se její překlad a celou gramatiku.. haha :D

wednesday wishes 8

28. září 2011 v 10:28 | Any |  wednesday wishes
 • zase další přání? .. takže první přání.. ve čtvrtek jdu poprvé na výšku :) .. ráda bych tam nebyla za debila, ikdyž budu :D .. a chci se co nejdříve sžít s okolím a s učivem, které se už bralo..
 • další věc, která se týká školy -> chci začít číst knížku v angličtině od Williama Shakespeara Konec dobrý, všechno dobré.. je to drama tak by to nemělo být tak složité.. a v nejbližší době bych si ráda objednala 2-3 knížky v aj z jedné nejmenované stránky, protože v knikhupectví tyhle knížečky nejsou k dostání a v knihovnách nejsou k vypůjčení :/ .. ale tak aspon se mi rozšíří moje malá knihovnička :D
 • další přání je konečně dočíst knihu PS miluju tě a začít číst Školu života
 • pořád mluvím o brigádě, ale ještě sem se neodhodlala k tomu nějakou najít.. vidím to v mém malém městečku hodně špatně.. takže se budu muset naučit hodně šetřit :D

only dream or future reality?

25. září 2011 v 22:51 | Any |  my life
ano opět budu asi jen snít.. asi nic jiného ani neumím než snít o dalekém budoucím životě ve velkém baráku s velkou zahradou a hlavně velkou rodinou, která drží vždy pohromadě at se děje co se děje..


ale má to hodně společné i s mým současným životem a mým důležitým rozhodnutí.. ->
.. už nikdy nechci zažít jakýkoli rozchod, chtěla bych být s určitým člověkem až do smrti a překonávat jakékoli překážky... chci aby ve vztahu byla nekonečná romantika a pocit zamilovanosti.. nechci aby ve vztahu byl stereotyp nebo nuda... je mi jasné že není žádný vztah kde nejsou problémy... problémy má každý, každý jiné.. ale problémy tady budou pořád.. ptz pořád se musí o něco bojovat a aby člověk něčeho dosáhl musí taky něco překonat.. to všechno vím..

vím přesně jaký vztah chci mít, ale nevím jak toho dosáhnout :/

...

chtěla bych mít podobné manželství jako Kirsten a Sandy ze seriálu OC :)

měla bych si uvědomit...

23. září 2011 v 13:40 | Any |  my life
měla bych si ujasnit více než milion věcí..

 • měla bych pochopit proč jsou pro mě určití lidé důležití
 • měla bych si ujasnit jakou váhu má pro mě láska a přátelství
 • měla bych si ujasnit co pro mě znamenají určité skutky, situace, slova
 • měla bych se naučit prožívat určité emoce a ne být stále jen chladná
 • měla bych být pro určité lidi podporou ne překážkou
 • měla bych se pokaždé zamyslet nad svými problémy a uvědomit si že někteří lidi mají mnohem horší problémy než já
 • měla bych si blízkých lidí vážit jinak..
...vysněný dům.. :)

21. září 2011 v 20:46 | Any |  pictures
domeček:
ložnice:
obyvák:
kuchyň:
koupelna:
dále nesmí chybět bazén, posilovna, knihovna s pracovnou a dětské popřípadě studentské pokojíky :) .. ale to by pak byl nekonečný článek plný nesmyslných obrázků :D

Škodí káva zdraví?

21. září 2011 v 19:30 | Any
Ve všeobecném podvědomí lidí platí názor, že káva našemu organizmu, kromě schopnosti udržet oči otevřené, nic jiného nedává. Jak je to tedy ve skutečnosti? Pokud tento celosvětově populární nápoj budete konzumovat v rozumné míře, pozitivně ovlivníte i svoje zdraví. Jak je to možné? Potvrzují to poslední výzkumy.
Všeobecně se ví, že káva obsahuje kofein, který dokáže nastartovat naše smysli k vyšším výkonům. Zvyšuje pozornost, zrychluje reakce a rozšiřuje poznávací schopnosti. Kofein je ovšem ve své podstatě droga, na kterou si organizmus může zvyknout. Navíc zvyšuje krevní tlak, který je jedním z faktorů při vzniku srdečních chorob. Pokud se ale káva pije s mírou, jeden až dva šálky denně, může nám být i prospěšná. Kávová zrna vedle kofeinu obsahují přibližně dalších 200 složek, které mají na lidský organismus pozitivní vliv. Mezi prospěšné látky patří například přírodní antioxidanty. V kávě se jich nachází dokonce víc než v jiných potravinách, jako je ovoce, zelenina, víno, čaj, čokoláda apod.
Antioxidanty hrají v lidském těle významnou roli, neboť bojují s volnými radikály, které se v našem těle objevují v důsledku špatného stravování, stresu, pobytu ve znečištěném prostředí nebo nadměrného vystavení slunečnímu záření. Pokud je našem těle volných radikálů nadbytek, buňky v organizmu předčasně stárnou, tkáně se poškozují a mohou se objevit i různá onemocnění. Tomu dokáží zabránit právě antioxidanty. A nejen to. Významně snižují ukládání cholesterolu do cév, a tím ochraňují kardiovaskulární systém. Existují dokonce studie, které prokazující, že antioxidanty zabraňují vzniku některých nádorových onemocnění. Káva má tedy na organzmus stejné pozitivní účinky jako zelený čaj nebo červené víno.

Náhodný známý

21. září 2011 v 19:05 | Any |  my life
už jedna část mého jednoho článku byla o mém "Náhodném známém".. a ted mu věnuju nejspíše celý článek..
...
protože on je momentálně všude na prvním místě.. a hlavně je jediný kdo mi psychicky pomáhá v mé cestě uvědomit si kým sem a co od života chci.. sice se mnou nemůže trávit volný čas, tak jak bysme chtěli, ale těch pár písmenek co mi pošle mě dokáže rozesmát na tolik, že z toho sama nechápu.. a hlavně se mu to podaří ikdyž brečím.. takže ta představa kdyby mě někdo viděl musí být hodně vtipná -> holka, která je úplně smutná a tečou ji slzy po obličeji se z ničeho nic začne smát.. je to jak z filmu :D .. ted jsem ale trošku odbočila od tématu.. nj.. to bych nebyla já :D .. takže dále -> .. nejvíce mě dostává to jeho plánování dopředu.. napíšu mu jen že jdu s rodinou na zimák a z něj hned vyleze že poskládáme partu a půjdeme hrát všichni hokej, nebo hrát activity (ikdyž je nemám ráda) nebo twistra, zmíním se mu o jednom filmu a už je z toho filmový večer nebo spíš už filmový týden :D .. podnikneme spolu jeden bazén a už jedeme nakupovat plavecké brýle sající oči :D .. a dalších milion věcí :) .. je to vše šílené :) .. ale nejvíc mě to dostává :) .. samozřejmě je více věcí které mě dostávají.. ale ty se nehodí tady psát :D .. něco hold musí zůstat v utajení :D :P

new love story? ..
new life story? ..

wednesday wishes 7

21. září 2011 v 8:00 | Any |  wednesday wishes
 • momentálně mám jen jedno jediné ač největší přání -> dát si konečně do kupy svůj osobní život a zase se vzchopit a postavit se pouze na své vlastní nohy.. a nedůvěřovat a spoléhat na ostatní..

lonely

19. září 2011 v 21:24 | Any |  music
song vystihuje snad vše.. akorát s rozdílem, že se to netýká jen lásky.. půlka mé cenné rodiny je někde v čudu.. lidi na kterých mi záleží jsou taky daleko.. anebo mají úplně jiné zájmy a hlavně své starosti, kterých mají až nad hlavu.. budu se muset naučit spoléhat jen na sebe úplně ve všem..

...

Koncert Kryštof

17. září 2011 v 9:24 | Any |  my life
včera koncík Kryštofů na náměstí :) .. byl to luxusní zážitek a vím že až tady zase budou určitě půjdu :) .. všechny písničky mi přijdou takové pomalejší a pohodové.. ale včera sem byla svědkem toho že se na ně dá dobře blbnout :D .. prostě šílenost.. hlavně ta nekonečná energie kterou skupina má :)

a ted ta změna :)

Pozn.. Nejvíc mě zarazilo, když frontman skupiny začal říkat jak rádi jezdí do Krnova.. ano je možné že to říkají všichni v každém městě, že se tam vrací rádi.. ale zaskočila mě docela jedna věc, když začal vykládat o Kofole music clubu, který tady máme.. Ze začátku všechny zval na after party do kofoly, že každého pozvou na panáka kdo bude chtít a podobné žvásty.. ale pak to najednou otočil a řekl že sám nechápe že Kofola club ještě funguje, protože po celé ČR bylo milion takových klubů a samozřejmě ve větších městech a stejně zkrachovali.. a že momentálně je takových klubů po republice strašně málo a skupiny nemají pořádně kde hrát.. bylo to hodně zarážející.. ale prý drží klubu palce.. no ještě aby ne když jim to vynáší :D .. ale to je vedlejší :D ..

mikinka :)

13. září 2011 v 7:40 | Any |  clothes
zamilovala jsem se do ní! :).. snad si ji někdy pořídím :)
my dream

12. září 2011 v 8:45 | Any
šílím z toho! .. uuh :) .. zase mám motivaci co mě nutí něco se sebou dělat :) .. a přemýšlím zda si zase psát můj každodenní jídelníček a pohyb ať mám přehled.. :)


a takový chlápek by se taky hodil :) :D
z téhle fotky umírám nejvíc! :)

3x hurá :)

10. září 2011 v 14:19 | Any |  my life
3x hurá.. :)

konečně nějaká sláva a štěstí se na mě usmálo a maturita je hotová :) .. konečně mám jistotu v tom že budu studovat to co mě baví nebo spíš aspon v to doufám, že mě to bude bavit :D .. snad se mi podaří zlepšit v té mé nedokonalé angličtině :D .. a ta čeština už bude jen takový doplněk :) .. snad to nějak půjde.. nebo spíš prostě musí :D
na brigádu se půjdu poptat příští týden :) .. snad něco najdu na ty volné chvilky mezi učením a školou :) .. a mohla bych konečně sehnat nějaké stálé zákazníky v tom "mém" prodeji at z toho něco mám :) .. ptz momentálně se hodí každá koruna :) .. zvlášt když chci nový stůl do pokoje a křeslo at mám kde číst :) .. chtělo by to něco originálního, ale na to bohužel nejsou finance :/ .. už jen z toho důvodu že křesla které byli originální a pasovali by mi do pokoje stály 50-100 tisíc :D :D (časem přidám nějaké obrázky zajímavých věcí do interiérů) :) ..
jinak už asi žádné novinky nejsou.. dnes mám nejšpíše poslední grilovačku za tento rok takže snad bude fajn a večer venku nezmrznem :D .. a ještě se v nejbližší době chystám do Opavy za Pájou a dalšími známými nebo spolužáky :) .. musím si těch posledních dní pořádně užít :) .. než se zase začnu učit něco jiného pro změnu :D
Pozn. chystám se některý den či dva udělat nějaký čtenářský den, kdy nebudu dělat nic jiného :) .. at přečtu aspon ty 2 knihy co mám ted v plánu :) .. -> chci dočíst knihu PS. Miluju tě a přečíst Školu života :)

wednesday wishes 6

7. září 2011 v 10:44 | Any |  wednesday wishes

 • jelikož mě už v pátek čeká maturitní zkouška, přála bych si ji úspěšně složit a mít klid od všech středních škol. :)

 • ráda bych dostala maturitní vysvědčení, užila si posledních 14 dní prázdnin a šla se zapsat na vysokou školu obor angličtina+čeština

 • dále si po rozhodnutí mé maturitní zkoušky chci najít jakkoukoli brigádu na víkendy popřípadě na některé odpoledne, když bude čas :) .. a začít šetřit na nějakou pěknou dovolenou u moře :) a ráda bych si pak koupila i orbitrack :)
 • ráda bych udělala další objednávku mého katalogového prodeje at mám k dobru další nějakou korunu

 • a od tohoto týdne už začínám nakupovat a vymýšlet dárky na vánoce :)
 • a po matuře už 100% najet do starých cvičících kolejí :) .. už nám konečně otevřeli bazén takže už to všechno zase půjde pěkně snadno a mnohem lépe :))

smůla vs štěstí

5. září 2011 v 20:18 | Any |  my life
ta smůla se mi lepí na paty už neskutečně dlouho.. Mám milion problémů, které se pořád jen vrství a vrství a žádné neubývají.. nemůžu si od ničeho oddechnout a říct si "fajn, tohle mám za sebou" .. furt je toho jen čím dál víc.. dneska už mě napadly i myšlenky o tom at už je ten konec světa, abych už měla od všeho klid.. Protože už mě to nebaví.. nebaví mě se dívat pořád na to jak se ostatním pořád něco daří ikdyž třeba i na druhé pokusy... ale daří a můžou si říct "zvládl jsem to" .. at už jde o velké nebo malé věci.. už 5 měsíců mám špatné období.. tohle už je pěkně dlouhá doba a můj nervový systém to přestává zvládat.. a mozek taky.. Furt se jen všichni ke mě točí zády.. celá rodina místo toho aby mi s určitýma věcma pomohly nebo aspon dělali ignor, dělají pořád jen vše horší a horší.. asi jsem měla opravdu špatné sudičky nad postýlkou když jsem se narodila... nebo já už fakt nevím...

připadám si stejně prázdná jako ta bublina..

ale na druhé straně je tady člověk, který se mě snaží za každé situace rozesmát a vždy se mu to podaří.. nevím jak to dělá, ale je to až neskutečné.. rozesměje mě i tím co není k smíchu.. nechápu z toho.. není moc možností se vidět a něco spolu podnikat a přitom se ten čas než odjede tak strašně krátí.. a co se bude dít potom je ve hvězdách.. nevím co přijde, ale bojím se toho.. znám ho sice jen 14 dní osobně (z vyprávění už 2 roky), ale nechci o něj za žádných okolností přijít.. momentálně je moje jediná podpora.. jako jediný mi dokáže zlepšit náladu během jedné jediné sekundy.. když jsem s ním, cítím se konečně svá.. jako bych se konečně po tolika letech našla.. když jsem bez něj připadám si jako bych byla poloviční..on mě i v těch špatných a těžkých chvílích dělá šťastnou..

pro něj :)*
si můj náhodný známý
...

life

4. září 2011 v 9:44 | Any |  my life
momentálně zažívám nejlepší a zároveň nejhorší chvíle v mém životě.. Proč to rozhodování je vždycky tak těžké??

hi

:srrdce: